Voodoo Lab PPBAR-RS12 2.1mm Straight & Right-angle - 12”
Product image 1
The most widely used cable with a 2.1mm straight and a 2.1mm right angle connector and standard (center negative) polarity. Used with a majority of popular pedal brands including Boss, MXR/Dunlop, TC Electronic Nova, Line 6 ToneCore, Ibanez and more. Either the straight or right angle connector can be plugged into the pedal.
  • Power Supply Connector : 2.1mm Right Angle Barrel Plug
  • Pedal Connector : 2.1mm Straight Barrel Plug
  • Polarity : Standard (Center Negative)
  • Length : 12in
  • Length : 12in
Description
  • Length : 12in
Voodoo Lab PPBAR-RS12 2.1mm Straight & Right-angle - 12” | Easy Music Center