Tama TPB200BK Powerpad Designer Kick Pedal Bag, Black
Product image 1
Specs
  • Eye-catching design and color choices
  • Accommodate both single and double pedals
  • Removable storage case for using as single pedal case
  • 450mm(L) x 200mm(W) x 300mm(H)
Specs
Description