Rock N Roller RCSTR5X125 Caster with Brake 5" x 1.25" (2-Pack for R8 & R10)
Product image 1
  • Replacement caster with brake for models R8 & R10.
  • 5" x 1.25" G-Force yellow caster with brake. Polymer hub bonded to soft TPR tread.
  • Sold as a set of 2 caster wheels with nuts and lock washers
  • Caster stem is 1.5" x .5" with 13 threads per inch.
Description
Rock N Roller RCSTR5X125 Caster with Brake 5" x 1.25" (2-Pack for R8 & R10) | Easy Music Center