Gator GPA-TOTE15 Heavy-Duty Speaker Tote Bag for Compact 15" Cabinets
+4
Lightweight Speaker Tote Bag Designed to Fit the Hottest 15″ Speaker Cabinets on the Market
  • Large exterior storage pocket for cables and accessories
Specs
  • Model GPA-TOTE15
  • UPC 716408543215
  • Interior Dimensions
    • Interior Length 28.5 "
    • Interior Width 18.5 "
    • Interior Height 16 "
  • Exterior Dimensions
    • Exterior Length 29 "
    • Exterior Width 19 "
    • Exterior Height 16.5 "
  • Shipping Dimensions
    • Shipping Length 35.0 "
    • Shipping Width 22.3 "
    • Shipping Height 22.7 "
    • Shipping Weight 4.4 lbs
Specs
  • Model GPA-TOTE15
  • UPC 716408543215
  • Interior Dimensions
    • Interior Length 28.5 "
    • Interior Width 18.5 "
    • Interior Height 16 "
  • Exterior Dimensions
    • Exterior Length 29 "
    • Exterior Width 19 "
    • Exterior Height 16.5 "
  • Shipping Dimensions
    • Shipping Length 35.0 "
    • Shipping Width 22.3 "
    • Shipping Height 22.7 "
    • Shipping Weight 4.4 lbs
-65%
Description
  • Model GPA-TOTE15
    • Interior Length 28.5 "
    • Interior Width 18.5 "
    • Interior Height 16 "
    • Exterior Length 29 "
    • Exterior Width 19 "
    • Exterior Height 16.5 "
    • Shipping Length 35.0 "
    • Shipping Width 22.3 "
    • Shipping Height 22.7 "
Gator GPA-TOTE15 Heavy-Duty Speaker Tote Bag for Compact 15" Cabinets | Easy Music Center