Gator GPA-TOTE12 Heavy-Duty Speaker Tote Bag for Compact 12" Cabinets
+4
Lightweight Speaker Tote Bag Designed to Fit the Hottest 12″ Speaker Cabinets on the Market
Specs
  • Model GPA-TOTE12
  • UPC 716408543352
  • Interior Dimensions
    • Interior Length 24 "
    • Interior Width 14.5 "
    • Interior Height 14.5 "
  • Exterior Dimensions
    • Exterior Length 24.5 "
    • Exterior Width 15 "
    • Exterior Height 15 "
  • Shipping Dimensions
    • Shipping Length 32.7 "
    • Shipping Width 18.2 "
    • Shipping Height 6.8 "
    • Shipping Weight 3.3 lbs
Specs
  • Model GPA-TOTE12
  • UPC 716408543352
  • Interior Dimensions
    • Interior Length 24 "
    • Interior Width 14.5 "
    • Interior Height 14.5 "
  • Exterior Dimensions
    • Exterior Length 24.5 "
    • Exterior Width 15 "
    • Exterior Height 15 "
  • Shipping Dimensions
    • Shipping Length 32.7 "
    • Shipping Width 18.2 "
    • Shipping Height 6.8 "
    • Shipping Weight 3.3 lbs
-65%
Description
  • Model GPA-TOTE12
    • Interior Length 24 "
    • Interior Width 14.5 "
    • Interior Height 14.5 "
    • Exterior Length 24.5 "
    • Exterior Width 15 "
    • Exterior Height 15 "
    • Shipping Length 32.7 "
    • Shipping Width 18.2 "
    • Shipping Height 6.8 "
Gator GPA-TOTE12 Heavy-Duty Speaker Tote Bag for Compact 12" Cabinets | Easy Music Center