Gator GPA-TOTE10 Heavy-Duty Speaker Tote Bag for Compact 10" Cabinet
Product image 1
1 / 9
+4
Lightweight Speaker Tote Bag Designed to Fit the Hottest 10″ Speaker Cabinets on the Market
Features
  • Rugged water resistant polyester construction
  • 360 degree protective, padded interior with soft lining
  • Dual zipper design opens top of bag for easy loading and unloading
  • Large exterior storage pocket for cables and accessories
Specs
  • Model GPA-TOTE10
  • UPC 716408543369
  • Color Black
  • Handles Nylon Carry Handles
  • Latches Zipper
  • Lockable No
  • Interior Dimensions
    • Interior Length 21 "
    • Interior Width 13 "
    • Interior Height 12.4 "
  • Exterior Dimensions
    • Exterior Length 21.5 "
    • Exterior Width 13.5 "
    • Exterior Height 12.9 "
  • Shipping Dimensions
    • Shipping Length 28.2 "
    • Shipping Width 15.9 "
    • Shipping Height 20.5 "
    • Shipping Weight 2.6 lbs
Features
Specs
  • Model GPA-TOTE10
  • UPC 716408543369
  • Color Black
  • Handles Nylon Carry Handles
  • Latches Zipper
  • Lockable No
  • Interior Dimensions
    • Interior Length 21 "
    • Interior Width 13 "
    • Interior Height 12.4 "
  • Exterior Dimensions
    • Exterior Length 21.5 "
    • Exterior Width 13.5 "
    • Exterior Height 12.9 "
  • Shipping Dimensions
    • Shipping Length 28.2 "
    • Shipping Width 15.9 "
    • Shipping Height 20.5 "
    • Shipping Weight 2.6 lbs
-65%
Description
  • Model GPA-TOTE10
    • Interior Length 21 "
    • Interior Width 13 "
    • Interior Height 12.4 "
    • Exterior Length 21.5 "
    • Exterior Width 13.5 "
    • Exterior Height 12.9 "
    • Shipping Length 28.2 "
    • Shipping Width 15.9 "
    • Shipping Height 20.5 "
Gator GPA-TOTE10 Heavy-Duty Speaker Tote Bag for Compact 10" Cabinet | Easy Music Center