Gator G-SUB2225-24BAG Rolling Sub Woofer Bag, 22" x 24" x 26.25"
Product image 1
1 / 7
+2
  • Sub Woofer Nylon Bag w/ Built-In Casters; Fits Subs By Cerwin Vega, JBL, Mackie & Many More
  • Nylon Exterior with Built-In Caster Plate
  • 4 Wheels, 2 Fixed for Control While Transporting
  • Adjustable, Removable Nylon Strap Tow Handle
  • 4 Reinforced Lift Handles & 2 Nylon Web Handles to Assist Placing on Sub Woofer
  • 2 protective skid bars
  • 2 external accessory pockets
  • Patent pending
  • Interior Dimensions
    • Interior Length 22 "
    • Interior Width 24 "
    • Interior Height 26.25 "
  • Exterior Dimensions
    • Exterior Length 23 "
    • Exterior Width 24.5 "
    • Exterior Height 26.25 "
    • Exterior Weight 21 lbs
  • Shipping Dimensions
    • Shipping Length 26.0 "
    • Shipping Width 25.0 "
    • Shipping Height 28.0 "
    • Shipping Weight 23.0 lbs
  • 2 protective skid bars
  • 2 external accessory pockets
  • Patent pending
  • Interior Dimensions
    • Interior Length 22 "
    • Interior Width 24 "
    • Interior Height 26.25 "
  • Exterior Dimensions
    • Exterior Length 23 "
    • Exterior Width 24.5 "
    • Exterior Height 26.25 "
    • Exterior Weight 21 lbs
  • Shipping Dimensions
    • Shipping Length 26.0 "
    • Shipping Width 25.0 "
    • Shipping Height 28.0 "
    • Shipping Weight 23.0 lbs
-65%
Description
    • Interior Length 22 "
    • Interior Width 24 "
    • Interior Height 26.25 "
    • Exterior Length 23 "
    • Exterior Width 24.5 "
    • Exterior Height 26.25 "
    • Shipping Length 26.0 "
    • Shipping Width 25.0 "
    • Shipping Height 28.0 "
Gator G-SUB2225-24BAG Rolling Sub Woofer Bag, 22" x 24" x 26.25" | Easy Music Center