D'addario 35BAL00-CFT Comfort Neoprene Auto Lock Guitar Strap, 3.5"
Product image 1
1 / 4
Auto Lock Comfort Strap
  • 3.5" wide design.
  • Integrated spring-loaded strap lock system.
  • Curved ergonomic shape (Designed for right handed players).
  • A Ned Steinberger design
  • Material: Soft Neoprene
  • Strap End Type: Auto Lock
  • Width: 3.5"
  • Length: 45" - 54"
  • Padded: Yes
Auto Lock Comfort Strap
  • 3.5" wide design.
  • A Ned Steinberger design
  • Material: Soft Neoprene
  • Strap End Type: Auto Lock
  • Width: 3.5"
  • Length: 45" - 54"
  • Padded: Yes
Description
  • 3.5" wide design.
  • Width: 3.5"
  • Length: 45" - 54"
D'addario 35BAL00-CFT Comfort Neoprene Auto Lock Guitar Strap, 3.5" | Easy Music Center