Bose 1B-121526 SS-10 MP Mounting Plate, Black
Product image 1
1 / 4
  • External bracket securely mounts speaker cabinet with a flat bottom surface on a (1 - 1/2")(38 mm) speaker stand tube.
  • Glass reinforced polycarbonate fitting holds up to 100 lbs (45.5 kg)
  • Bracket surface measures 4" x 6" (102 mm x 152 mm)
  • All hardware included
    • 2x T-nut, 2x T-screw, 2x Washer, 2x O-ring
  • All hardware included
-65%
Description